Dom 119 m2

Posiadanie własnego domu z własnym ogrodem jest marzeniem wielu Polaków. Dzisiaj coraz więcej naszych rodaków porzuca życie w dużych miastach i przenosi się na wieś. Pewnym kompromisowym rozwiązaniem będzie tutaj wybranie miejsca zamieszkania w małym miasteczku, które może przypominać wielkością dużą wieś, lecz zachowuje atrybuty typowe dla każdego miasta, łącznie ze sklepami, bankiem, pewnymi niezbędnymi urzędami i jakąś lekarską przychodnią. Dobrze byłoby też, aby miało ono w miarę dobrze funkcjonujące połączenie komunikacyjne z pobliskimi dużymi miastami. Niewątpliwie domy z ogródkiem w miejscowości Kórnik w Wielkopolsce mogą być dobrym tutaj wyborem. Kórnik jest miasteczkiem, które swą sielskością mocno przypomina wieś.

Nasze domy w Zielonym Zakątku

Dom o powierzchni 120 m w Kórniku może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Składają się na niego 4 pokoje, kuchnia i jadalnia, duży taras na piętrze i własny, niezależny ogród. Oczywiście wszystkie domy z ogrodem stoją w zabudowie szeregowej, niemniej są one zbudowane w taki sposób, że ich mieszkańcy mogą się cieszyć pełną swobodą i intymnością, a Kórnik oferuje im wszelkie, najpotrzebniejsze udogodnienia.

Atrybuty Kórnika

Decydując się na dom z ogrodem i wybierając na miejsce swojego zamieszkania Kórnik koło Poznania, nasz klient otrzymuje namiastkę prawdziwie wiejskiego życia z tymi wszystkimi miejskimi udogodnieniami, jakie wymieniliśmy we wstępie. Kórnik to dawniej prywatne miasto szlacheckie, lokowane w 1458 roku, a dzisiaj siedziba gminy miejsko-wiejskiej. Miasteczko położone nad Jeziorem Kórnickim, a jego największą atrakcją jest zamek, którego początki sięgają średniowiecza. Obok zamku znajduje się przepiękny park, w którym znajduje się Arboretum liczące około 3 tysięcy gatunków i odmian drzew i krzewów, co czyni go jednym z największych tego typu dendrologicznych skupisk w Europie. Osiedle Zielony Zakątek położone jest w pobliżu tego parku i niedaleko od Jeziora Kórnickiego.

  • 119 m2 powierzchni użytkowej

  • 4 pokoje + kuchnia  i jadalnia

  • duży taras na piętrze

  • przynależny ogród

  • szczegółowe rzuty mieszkania możesz obejrzeć tutaj :-)

Dom-123-metry (1)
Nr domu Powierzchnia domu Powierzchnia garażu w m2 Działka     nr Powierzchnia działki w m2 Powierzchnia ogródka Cena brutto zł/m2 Cena łącznie brutto
35 SPRZEDANY
34 SPRZEDANY
33 SPRZEDANY
32 SPRZEDANY
31  SPRZEDANY
30 SPRZEDANY
     planowany termin zakończenia  III kwartał 2018 r.  
Nr domu Powierzchnia domu Powierzchnia garażu w m2 Działka     nr Powierzchnia działki w m2 Powierzchnia ogródka Cena brutto zł/m2 Cena łącznie brutto
25 SPRZEDANY
24 SPRZEDANY
23 SPRZEDANY
8 SPRZEDANY
7 SPRZEDANY
6 SPRZEDANY
5 SPRZEDANY
4 SPRZEDANY
3 SPRZEDANY
2 SPRZEDANY
1 SPRZEDANY