Mieszkanie 53 m2 z tarasem

Człowiek z natury rzeczy potrzebuje kontaktu z przyrodą. Jesteśmy przecież dziećmi tego wszechświata, jesteśmy częścią przyrody, która powinna być dla nas naturalnym środowiskiem. Na łonie przyrody najłatwiej i najszybciej wypoczywamy. Większość z nas, pracując przez dużą część roku, takiego kontaktu ze swoim naturalnym środowiskiem jest pozbawiona. Jednakże niektórzy szczęśliwcy mogą obcować z przyrodą przez cały rok, pomimo pracy i innych obowiązków. Możliwość taką daje nam mieszkanie z tarasem, skąd możemy bezpośrednio obserwować przyrodę lub mieszkanie z ogrodem, w którym możemy leżakować, grillować lub relaksować się ogrodniczymi pracami. Takie mieszkania oferujemy w miejscowości Kórnik koło Poznania na osiedlu Zielony Zakątek.

Osiedle Zielony Zakątek

Wśród wielu różnych propozycji nasza oferta obejmuje na tym osiedlu także mieszkania o powierzchni 53 m z tarasem oraz mieszkania o powierzchni 49 m z ogródkiem i garażem. Mieszkania z tarasem usytuowane są na piętrze naszych budynków, natomiast mieszkania z ogrodem znajdują się na parterze. Posiadanie własnego tarasu lub ogrodu to w dzisiejszym wielkomiejskim budownictwie nieczęsto spotykana możliwość. Wybierając na realizację osiedla Zielony Zakątek właśnie Kórnik, wychodziliśmy z założenia, że mieszkania na sprzedaż w takiej kameralnej miejscowości będą cieszyły się sporym wzięciem, gdyż wiele osób decyduje się teraz na ucieczkę od wielkomiejskiego gwaru.

Dlaczego wybraliśmy Kórnik?

Kórnik to wielkopolskie miasteczko położone w urokliwym, malowniczym miejscu z dużą obfitością zieleni, z własnym jeziorkiem i ze słynnym kórnickiem pałacem z wielkim parkiem i arboretum. Znajduje się tu wszystko, co jest potrzebne do życia, mamy więc tutaj sklepy, banki, szkoły i ośrodki zdrowia. Niewątpliwą zaletą Kórnika jest bardzo dobrze rozwinięta komunikacja publiczna, umożliwiająca szybkie dotarcie do pobliskiego Poznania. Zamieszkiwanie w takim miejscu uwalnia nas od hałasów i zgiełku wielkiego miasta, nie pozbawiając nas jednocześnie udogodnień, jakie niesie z sobą życie w mieście.

  • mieszkanie  z tarasem

  • 3 pokoje z otwartą kuchnią

  • spełnia kryteria MdM

  • szczegółowe rzuty mieszkania możesz obejrzeć tutaj :-)

kliknij aby powiększyć

 

 

 

Nr mieszkania Poziom Działka nr Powierzchnia w m2 Powierzchnia tarasu Cena brutto mieszkania
29 SPRZEDANY
28 SPRZEDANY
27 SPRZEDANY
26 SPRZEDANY
22 REZERWACJA
21 REZERWACJA
20 Piętro 824/20 53,00 m2 22,00 m2 255 000zł
19 REZERWACJA
18 SPRZEDANY
17 SPRZEDANY
16 SPRZEDANY
15 SPRZEDANY
14 SPRZEDANY
13 SPRZEDANY
12 SPRZEDANY
11 SPRZEDANY
10 SPRZEDANY
9 SPRZEDANY