Mieszkanie 53 m2 z tarasem

Człowiek z natury rzeczy potrzebuje kontaktu z przyrodą. Jesteśmy przecież dziećmi tego wszechświata, jesteśmy częścią przyrody, która powinna być dla nas naturalnym środowiskiem. Na łonie przyrody najłatwiej i najszybciej wypoczywamy. Większość z nas, pracując przez dużą część roku, takiego kontaktu ze swoim naturalnym środowiskiem jest pozbawiona. Jednakże niektórzy szczęśliwcy mogą obcować z przyrodą przez cały rok, pomimo pracy i innych obowiązków. Możliwość taką daje nam mieszkanie z tarasem, skąd możemy bezpośrednio obserwować przyrodę lub mieszkanie z ogrodem, w którym możemy leżakować, grillować lub relaksować się ogrodniczymi pracami. Takie mieszkania oferujemy w miejscowości Kórnik koło Poznania na osiedlu Zielony Zakątek.

Osiedle Zielony Zakątek

Wśród wielu różnych propozycji nasza oferta obejmuje na tym osiedlu także mieszkania o powierzchni 53 m z tarasem oraz mieszkania o powierzchni 49 m z ogródkiem i garażem. Mieszkania z tarasem usytuowane są na piętrze naszych budynków, natomiast mieszkania z ogrodem znajdują się na parterze. Posiadanie własnego tarasu lub ogrodu to w dzisiejszym wielkomiejskim budownictwie nieczęsto spotykana możliwość. Wybierając na realizację osiedla Zielony Zakątek właśnie Kórnik, wychodziliśmy z założenia, że mieszkania na sprzedaż w takiej kameralnej miejscowości będą cieszyły się sporym wzięciem, gdyż wiele osób decyduje się teraz na ucieczkę od wielkomiejskiego gwaru.

Dlaczego wybraliśmy Kórnik?

Kórnik to wielkopolskie miasteczko położone w urokliwym, malowniczym miejscu z dużą obfitością zieleni, z własnym jeziorkiem i ze słynnym kórnickiem pałacem z wielkim parkiem i arboretum. Znajduje się tu wszystko, co jest potrzebne do życia, mamy więc tutaj sklepy, banki, szkoły i ośrodki zdrowia. Niewątpliwą zaletą Kórnika jest bardzo dobrze rozwinięta komunikacja publiczna, umożliwiająca szybkie dotarcie do pobliskiego Poznania. Zamieszkiwanie w takim miejscu uwalnia nas od hałasów i zgiełku wielkiego miasta, nie pozbawiając nas jednocześnie udogodnień, jakie niesie z sobą życie w mieście.

  • mieszkanie  z tarasem

  • 3 pokoje z otwartą kuchnią

  • spełnia kryteria MdM

  • szczegółowe rzuty mieszkania możesz obejrzeć tutaj :-)

kliknij aby powiększyć

 

 

 

Nr mieszkania Poziom Działka nr Powierzchnia w m2 Powierzchnia tarasu Cena brutto mieszkania
29 SPRZEDANY
28 SPRZEDANY
27 SPRZEDANY
26 SPRZEDANY
22 REZERWACJA
21 REZERWACJA
20 REZERWACJA
19 REZERWACJA
18 SPRZEDANY
17 SPRZEDANY
16 SPRZEDANY
15 SPRZEDANY
14 SPRZEDANY
13 SPRZEDANY
12 SPRZEDANY
11 SPRZEDANY
10 SPRZEDANY
9 SPRZEDANY