O Nas

LT Development we współpracy z doświadczonym inwestorem LT Service sp. z o.o. , który jest obecny na rynku nieruchomości od 15 lat stworzył inwestycję budowaną przez ludzi połączonych wspólnym zaangażowaniem i pasją. Naszym celem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa, spokoju i komfortu. Dlatego pracujemy wyłącznie z doświadczonymi architektami, solidnymi wykonawcami i renomowanymi producentami.

LT Development zapewnia kompetentną obsługę nie tylko na etapie wyboru mieszkania czy domu, ale również w trakcie realizacji inwestycji i po odbiorze staramy się zawsze być blisko, na wypadek, gdyby któryś z naszych mieszkańców potrzebował porady lub pomocy. Dbamy też o to wybudowane przez nas nieruchomości były zarządzane fachowo i w oparciu o najnowsze możliwości optymalizacji kosztów. Od 2001 roku jesteśmy obecni na rynku zarządzania nieruchomościami zarówno w Poznaniu jaki na terenie Polski. Z powodzeniem realizujemy zarządzania tysiącami m2 powierzchni nie tylko komercyjnej.

We wszystkim, co robimy, wychodzimy naprzeciw naszym klientom. Działamy elastycznie, dopasowując się do realiów i Państwa potrzeb. Nasi Klienci mają możliwość wprowadzenia zmian w projekcie tak, aby dopasować jego poszczególne elementów do indywidualnych potrzeb.

Ponadto nasza oferta spełnia również wymagania rządowego programu Mieszkanie dla Młodych co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

LT Development to uczciwość, rzetelność i profesjonalizm.